Šport

Golftorek, 05.04.2011

avtor: Tonček Gider
Na prvem letošnjem mednarodnem golf turnirju v Moravskih Toplicah sta v bruto točkah bila zmagovalca Aljoša Bencik in Marta Šbüll, oba iz Golf kluba Moravske Toplice. Med ostalimi domačimi golfisti sta drugi mesti zasedla v neto skupni »A« Živko Mlinarič in v skupini »B« Drago Flisar. V petek 8. aprila bo v Moravskih Toplicah prvo kolo posamične in ekipne pomurske lige v golfu.
Ocena
Ocena
Komentiraj
Ni komentarjev.
Športni napovednik 23.05.in 24.05. 2015 - V športni dvorani v Puconcih bo dan... » več
Prekmurske kajakašice tretje na Soči - Na državnem prvenstvu v kajaku v sprintu... » več
Petkov športni napovednik - V novi športni dvorani v Puconcih bo jutri ob 17. ... » več
Nino Celec iz Domžal z dvema medaljama - V Domžalah je bilo včeraj finalno atle... » več
Mura in Veržej v finalu pokala MNZ - NŠ Mura in Farmtech Veržej sta se uvrstila... » več
E-NOVICE
Prijavite se na pomurske elektronske novice.
POŠLJI
MURSKI VAL
VESTNIK
NAJBOLJE OCENJENO
Štiri mesece in pol za predsednika Foruma romskih svetnikov Darko Rudaš je za Vestnik zatrdil, da ni kriv in da zato ne... » več
NAJBOLJ KOMENTIRANO
Nino Celec iz Domžal z dvema medaljama V Domžalah je bilo včeraj finalno atletsko tekmovanje sred... » več
Kapela bo šla v stečaj Sodišče je zavrnilo predlog za poenostavljeno prisilno por... » več
Projekt Red Bull Air Race dobil zeleno luč Potem ko so na zadnji seji Razvojnega sveta regije člani za... » več