Šport

Golf: prvi krog pokalnega prvenstvaponedeljek, 25.04.2011

avtor: Tonček Gider
Na Golf igrišču Livade v Moravskih Toplicah je v prvem kolu pokalnega klubskega prvenstva nastopilo 29 igralcev iz sedmih slovenskih klubov.
 Prvo mesto je osvojil Jaka Vidmar s 36. bruto točkami pred Boštjanom Ošabnikom in Martinom Staničem, vsi iz Golf kluba Bled,  oba sta zbrala po 33 točk. Četrti je bil Jure Fundak s Ptuja in peti Orban Osvald iz Velenja, oba sta zbral po 32 bruto točk.
oglasno sporočilo
Ocena
Ocena
Komentiraj
Ni komentarjev.
Pregled športnih dogodkov - V Orebru na Švedskem je bilo pet dnevno plesno tek... » več
Zoran Repija tretji v Avstriji v skvošu - Na drugi tekmi Poletnega pokala v skvo... » več
Turnir v Šalamencih dobili Pečarovci - Na 6. turnirju v malem nogometu za memori... » več
V Fokovcih se je začela pomurska sezona pandola - Pri gasilskem domu v Fokovcih ... » več
Red Bull Air Race: PP37 tretji v Budimpešti - Peter Podlunšek je v kategoriji i... » več